Poloha a dosažitelnost

"Evropské centrum přírodních pivních lázní" se nachází 6km od Karlových Var v krajině, která díky svému rázu vybízí lidi k odpočinku již několik století. Do Karlových Var odtud vede malebná cesta podél říčního potoka přes hustý krásný les. Tento dům postavil v roce 1810 německý hrabě pro své hosty - lovce. Odtud se jezdili léčit minerální vodou do Karlsbadu (Karlovy Vary). Klenby, žulové sloupy v sále, velký krb a křišťálové lustry evokují interiér počátku 19.století. Pramen vody, který vytéká ze skály, se používal k přípravě jídla a chlazení nápojů. Nacházel se přímo ve sklepě. Budova byla postavena kolem pramene.

  Vybavení a služby

Hosté mají k dispozici 9 luxusních pokojů, s postelemi od klasických až po 2x2 metry. V ceně pokoje je i snídaně. Pension má vlastní velké parkoviště, které je pro hosty pensionu a restaurace zdarma. Hosté mohou posedět na venkovní terase nebo se vykoupat v našich pivních lázních. Po koupeli v našich pivních lázních pocítíte požadovaný efekt: Vaše pokožka bude sametová. Je to díky tomu, že je vodní roztok skutečně z živého nefiltrovaného piva nasycen proteiny, uhlovodíky, celým spektrem aminokyselin a vitamínů (především skupiny B), organickými kyselinami a prvky (železo, draslík aj.). V okolí pensionu je les, pole, hory, zvěř, ptáci. Pro lidi, kteří chtějí splynout s přírodou, nenajdete krásnější místo. Je zvlášť pohodlné pro automobilisty. Úžasná a přitom užitečná pivní lázeň, skvělé pivo z domácího pivovaru, aromatická jídla z kouzelné pece, večerní procházky lesem – není to snad ideální program pro víkendový odpočinek nebo výlet?

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Spousta možností v nedalekém lázeňském městě Karlovy Vary. Bazén, in-line dráha, golf, dostihové závodiště, cyklostezky, nákupní centra, kina, divadlo a mnoho dalších možností relaxace.

Zpět


TOPlist
  Evropské centrum Přírodních Pivních Lázní
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Evropské centrum Přírodních Pivních Lázní
Ceník ubytování a stravování