Poloha a dosažitelnost

Areál rekreace a sportu POD LANOVKOU se nachází v krásném, klidném přírodním prostředí na jižním úpatí Klínovce u břehu Klínoveckého potoka. Ke spodní stanici lanovky, která vede na nejvyšší horu Krušných hor (Klínovec), je to pouhých 20 min. chůze. Příjemná procházka lesní cestou je i do centra radonových lázní Jáchymov.

  Vybavení a služby

Nabízíme Vám 12 pokojů se 2-4 lůžky. Čtyři pokoje s vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout), zbývajících 8 pokojů lze využít jako 4 apartmány s odděleným WC a koupelnou v předsíni nebo jako samostatné pokoje. Ubytovaní hosté mají k dispozici zdarma TV, internet, plavecký bazén (pouze v letních měsísích), tenisový kurt, volejbalové hřiště, zahradní šachy, dětské hřiště, houpačky, prolézačky, pétanque, saunu, hydromasážní vanu, stolní tenis, kulečník, minigolf,...

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Kromě všech aktivit, které můžete provozovat přímo v našem areálu si můžete vybrat z pestré nabídky výletů v okolí Jáchymova a našeho penzionu. V létě můžete vyrazit na některou z mnoha cyklistických stezek v okolí Jáchymova. Většina okruhů a stezek je spíše náročnějších, pokud tedy nejste zkušenější cyklisté, doporučujeme volit spíše kratší trasy nebo trasy s menším stoupáním. Pro pěší turisty je v okolí mnoho zajímavých míst, stejně tak pro milovníky Nordic Walkingu je zde spousta ideálních tras. Region dále nabízí možnosti výletů autem nebo vlakem za zajímavostmi karlovarského kraje. V zimě v okolí našeho penzionu naleznete celou řadu příležitostí k lyžování. Cca 800 m nad penzionem je dolní stanice lanovky vedoucí na vrchol Klínovce. V Jáchymově naleznete 3 vleky vhodné pro začínající lyžaře. V dostupnosti několika kilometrů je celá řada dalších lyžařských areálů včetně německého Fichtelbergu. Jednou z velkých výhod Krušných hor jsou velmi dobré ceny za lyžování a vysoká kvalita sjezdovek. Tímto jsme ideálním místem jak pro různá lyžařská soustředění a lyžařské výcviky, tak i individuální rodinnou dovolenou na lyžích pro zkušené i začínající lyžaře. Dále se celoročně můžete těšit na čerstvý vzduch a absolutní klid, který Vám v dnešní době jistě prospěje. Další možnost zlepšit své zdraví a kondici nabízí nedaleké jáchymovské lázně - první radonové lázně na světě, jejichž služby můžete využívat i jako host našeho penzionu.

Zpět


TOPlist
  Areál rekreace a sportu POD LANOVKOU
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Areál rekreace a sportu POD LANOVKOU
Ceník ubytování a stravování