Poloha a dosažitelnost

K Penzionu Na Podťatém ve Velkých Karlovicích je možné pohodlně přijet autem. Ve směru od Vsetína zatočíte vpravo za obcí Velké Karlovice a po 2km najdete po levé straně náš Penzion. Pokud pojedete ve směru od Makova, pak před obcí Velké Karlovice odbočíte vpravo.

  Vybavení a služby

Penzion Na Podťatém ve Velkých Karlovicích není jen o ubytování a odpočinku. Naše motto zní: “Ve zdravém těle, zdravý duch!”. A jak jinak docílit optimální duševní a fyzické rovnováhy, než - li pohybem. Náš areál se rozkládá na více jak 15.000 metrech čtverečních a prostoru kolem sebe máte opravdu dostatek. A ne ledajakého prostoru! K dispozici je ZDARMA: tenisový a nohejbalový kurt, minigolf, venkovní bazén, plácek na fotbálek s brankami, dětské hřiště a trampolína, posezení s grilem v altánku, finská sauna, hydromasážní vana. Solárium 10,- Kč/minuta

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

  Rekreace a služby v okolí

Cykloturistika: Krajina Velkých Karlovic je díky své členitosti ideální pro cykloturistiku. Oblastí vede několik značených cykloturistických tras. Vyznačené cykloturistické trasy v okolí Velkých Karlovic zavedou návštěvníky do typicky valašské krajiny s loukami, vzrostlými lesy a s roztroušenými valašskými chalupami • Pěší turistika: Vyznačené turistické trasy v okolí Velkých Karlovic zavedou návštěvníky obce do typicky valašské krajiny s loukami, vzrostlými lesy a s roztroušenými valašskými chalupami • Golf: Milovníci golfu mohou Východní Moravě využít novinku. U hotelu Horal ve Velkých Karlovicích vyrostlo nové devítijamkové golfové hřiště. Hřiště se nachází v místech, která v zimě slouží jako sjezdovka pro lyžaře a snowboardisty a svah pro snowtubing • Lyžování: Velké Karlovice jsou díky dostatku sněhu v zimních měsících označovány za ráj lyžařů. V sedmi větších lyžařských střediscích s moderními vleky najdou vhodné podmínky začátečníci i náročnější vyznavači sjezdového lyžování.

Zpět


TOPlist
  Valašská chalupa na Podťatém Velké Karlovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Valašská chalupa na Podťatém
Ceník ubytování a stravování