Poloha a dosažitelnost

Penzion Marie č.p. 070 se nachází v osadě Bečkov, vzdálené 4km od Bernartic a 12km od Trutnova a Žacléře v malebném údolí ze severu chráněném Vraními horami (nejvyšší vrchol Špičák 880m).

  Vybavení a služby

Objekt je pronajímán s vlastním uzavřením a stravováním. Jsou zde 2 4-lůžkové a 2 2-lůžkové pokoje (povlečení poskytováno). Společenská místnost s TV a SAT, kuchyňským koutem (el. sporák, MW, lednice, kávovar, varná konvice). Koupelna, 2x WC a komora. Vytápění elektrickým ústředním topením, elektrický bojler. Na zahradě ohniště, krb, krytá posezení, zahradní nábytek, ruské kuželky, bazén 7,3x3,7x1,4m se solárním ohřevem a parkoviště pro 3 osob. vozy.

  Rekreace a služby v okolí

Terén v okolí vhodný pro běžkaře, 2 skiareály s lyžařskou školou a půjčovnou vybavení se nacházejí v 10km vzdáleném Prkenném dole - Žacléři. V Trutnově jsou zimní lázně. V Žacléři je sauna, solná jeskyně, muzeum. Na trase Žacléř - Trutnov můžete navštívit pevnost Stachelberg s expozicí zbraní z 2 světové války a její rozsáhlé podzemí. Služby: nákupní středisko a praktický lékař v Bernarticích, supermarkety v Trutnově.

Zpět


TOPlist
  Penzion Marie Bernartice, Bečkov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Marie
Ceník ubytování a stravování