Poloha a dosažitelnost

Penzion Marie je situován nad údolím mezi horou Špičák a Mariánskou horou, v nadmořské výšce přes 600m n.m. Poloha penzionu je přímo předurčena k letní i zimní rekreaci. Ski areál Tanvaldský Špičák je vzdálen pouhých 200m. V létě se vám nabízí k výletům Jizerská magistrála. Obchod s potravinami cca 100m prov. doba 7-19h. V blízkosti penzionu 2 restaurace.

  Vybavení a služby

Penzion Marie s panoramatickým výhledem do Albrechtického údolí a na rozhlednu Špičák. Penzion disponuje vlastním parkovištěm pro hosty, místností na uložení kol a lyží, možnost i kryté parkování motorek. V létě je k dispozici terasa s grilem. V penzionu je malá herna pro děti vybavená nejrůznějšími hračkami a knížkami. Pro hravé rodiče a větší děti je zde k dispozici fotbálek ve společenské místnosti. Domácí bar s točeným pivem, alko i nealko dle přání. Typy pokojů: 2x s vlastním soc. zař na pokoji, 6x se soc. zař na ubytovacím patře.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Lyžařské středisko Špičák I. a II. vzdálených od penzionu 200m nabízí kvalitně upravené sjezdové tratě různých stupňů obtížnosti s nočním lyžováním v celkové délce 4800m, z toho 2500m technicky zasněžovaných s přepravní kapacitou 4635 osob za hodinu. Lyžařské středisko Špičák dále nabízí půjčovny lyží a snowboardů, lyžařské školy pro děti a dospělé, servis lyží, občerstvení. Středisko nabízí i několik lyžařských vleků pro děti a méně náročné lyžaře a snow-park pro milovníky snowboardingu.

Zpět


TOPlist
  Penzion Marie Albrechtice v J. H.
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Marie
Ceník ubytování a stravování