Poloha a dosažitelnost

Penzion Mája se nachází v centru Benecka, které je nejvýše položená středisková obec nacházející se na úbočí hory Žalý (1020m.n.m). Výjimečná poloha a dostupnost uspokojí i ty nejnáročnější rekreanty. Nejlépe se k nám dostanete vozem přes Jilemnici nebo Vrchlabí, obec je průjezdná z obou směrů. Přijet můžete i pravidelnými autobusovými linkami z Jilemnice a Vrchlabí, které staví 70m od Penzionu (včetně cyklobusů a skibusů).

  Vybavení a služby

Penzion Mája poskytuje 9 pokojů, které jsou standartně vybaveny (TV/SAT), který mají vlastní soc. zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo). Ubytovací kapacita je 23 lůžek. Součástí penzionu je restaurace s barem možností večerního posezení, stravování (snídaně, polopenze). V letním období možnost posezení na venkovní terase s obsluhou. Penzion má vlastní parkoviště s kapacitou pro 8 vozů, které je k dispozici jak v letním tak i v zimním období. Penzion poskytuje uschovu lyží a kol.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Penzion Mája se nachází v bezprostřední blízkosti lyžařských sjezdovek s umělým zasněžováním a večerním lyžováním. V létní sezoně je zde možnost cykloturistiky, pěší turistiky. Jízda na koních v nedaleké jízdárně. Plavaní v Aquaparku Špindlerův Mlýn, který je 22km autem a nebo 12km pěšky nebo na kole, kde je také letní bobová dráha a centrum adrenalinových aktivit Yellow-point. Cca 70m od Penzionu se nachází autobusová zastávka a zároveň obchod s potravinami. Dětský vlek je přímo za Penzionem a skiareál se nachází 210m od něj. Dále cca 150m od Penzionu naleznete poštu, obchod se sportovními oděvy, také služby jako masáže, pedikúra, kosmetika, kadeřnictví. Pro večerní zábavu Bowling bar a Disco Club.Také je zde možnost zapůjčení veškerého vybavení pro zimní sporty a v létě horská kola.

Zpět


TOPlist
  Penzion Mája Benecko
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Mája
Ceník ubytování a stravování