Poloha a dosažitelnost

K objektu je dobrý přístup, leží mezi Dolní a Horním náměstím, přímo vedle Sportovní haly s tenisovými kurty, restaurace i obchod s potravinami v blízkosti (cca 300m). Parkování zdarma přímo u domu, cesta je celoročně sjízdná. Možné autobusové i vlakové spojení. Na lanovku Lysá hora výhodná doprava Skibusem - zastávka 100m.

  Vybavení a služby

K dispozici jsou 2-4 lůžkové pokoje se sociálním zařízením a společnou kuchyňkou, vybavenou nádobím na přípravu snídaní a mikrovlnnou troubou, a 4 lůžkový apartmán se sociálním zařízením, kuchyňkou a ledničkou. Zvláštní vchod, parkování přímo u domu, možnost ubytovaní s pejsky po dohodě, herna se stolním tenisem. 50m od domu jsou tenisové kurty - Sportovní hala.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Lanovka na Lysou horu, vleky v blízkosti pro zdatné i méně zdatné lyžaře, možnost dopravy Skibusem, běžecké tratě, sportovní hala, kuželna, disko 200m, tenisové kurty. V místě bowling, půjčovny kol a lyží, restaurace a služby. Velmi kvalitní lyžování i běžecké tratě. V létě - horské túry, vedle domu tenisové kurty, půjčovny horských kol. V blízkém okolí řada restaurací. Koupaliště ve vedlejší obci.

Zpět


TOPlist
  Penzion Kaprasovi Rokytnice nad Jizerou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Kaprasovi
Ceník ubytování a stravování