Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází na horské louce na úpatí hory Velká Stolová, asi 3km od silnice č.483 Frýdlant nad Ostravicí - Frenštát pod Radhoštěm. Příjezd k penzionu je značen směrovkami od hlavní silnice z blízkosti areálu Beskydského rehabilitačního centra (BRC). Dojezd autem je možný až na místo, parkování přímo u penzionu.

  Vybavení a služby

V ceně ubytování je snídaně, která se podává ve společenské místnosti. Jako bonus obdrží každý ubytovaný host zdarma jeden vstup do solné jeskyně ve wellness centru v hlavním areálu BRC. Každý apartmán má kuchyňku s lednicí a je plně vybaven nádobím. Další stravování lze zajistit v restauraci U Sestřiček v hlavním areálu BRC. V penzionu jsou k dispozici dvě tělocvičny. Klienti penzionu mají cenově zvýhodněný vstup do Polaria (celotělová chladová terapie) v léčebném domě Polárka (2 km od penzionu). U penzionu je venkovní posezení s ohništěm, víceúčelové hřiště a venkovní bazén.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

V hlavním areálu BRC (3km od penzionu) wellness centrum v Apartmánovém domě Lara - bazén s 30°C teplou vodou, protiproudem, masážními tryskami a vodním chrličem, sauna, pára, tepidárium, posilovna, masáže (klasické, medové, lávovými kameny a thajské). V léčebném domě Polárka (2 km od penzionu) Polarium - celotělová chladová terapie, první v ČR, minus 120°C. Venkovní koupaliště ve Frýdlantu nad Ostravicí (cca 7km), nový Aquapark ve Frenštátě pod Radhoštěm (cca 5km). 2x18 jamek na hřišti Prosper Golf Club Čeladná (trenér, driving range, putting green, chipping green, klubovna, shop, trenažér). V areálu golfového hřiště se v zimě pravidelně upravují 3 tratě pro běžecké lyžování - nejdelší okruh v délce 5km. Nové golfové hřiště s 18ti jamkami v Ostravici (7km). Jezdecký areál Prosper Horse Ranch Čeladná (2x hala, ponny club, výuka začátečníků i pokročilých). Sjezdové lyžování (možnost nočního lyžování) - nejbližší vlek 5km (areál Opálená nebo Kociánka), dále vleky v Malenovicích (8km), a Bílé (14km). Nedaleko Čeladné (20 min. autem) se nachází rozsáhlý lyžařský areál Pustevny (1098 m.n.m). Běžecké tratě, cykloturistika, turistika, tenisové kurty - kryté i venkovní (cca 5km ve Frýdlantu nad Ostravicí), terény vhodné pro paragliding (vrchol Ondřejníku).

Zpět


TOPlist
  Penzion Jurášek Čeladná
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Jurášek
Ceník ubytování a stravování