Poloha a dosažitelnost

Penzion Javor se nachází v lesnaté krajině v nadmořské výšce 850 m, cca 400 m od výchozí stanice sedačkové lanovky na Čerňavu a Šerák (1350m n m.). Vlakem se dopravíte do cílové železniční stanice Ramzová, autobusem na zastávku Ramzová - horská chata. Odtud cesta k penzionu trvá cca 5 minut. Parkování u penzionu.

  Vybavení a služby

Kapacita ubytování činí 23 míst, ubytování: dva 2-lůžkové a jeden 5-lůžkový pokoj se spol. soc. zařízením a tři 4-5 lůžkové pokoje s vlastním soc.zařízením. V penzionu je k dispozici bar a spol.místnost s TV a DVD, přístup k internetu.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Ramzovské sedlo je východiskem k výletům do okolí, jakož i ke vzdálenějším horským tůrám po celý rok. V zimním období je Ramzová vyhledávaným střediskem zimních sportů s několika lyžařskými vleky na úbočí Šeráku i v blízké osadě Petříkov. Zastávka ČSAD v blízkosti penzionu umožňuje hostům samostatné výlety do Lázní Lipová, jeskyní Na Pomezí a Na Špičáku, Lázní Jeseník a města Jeseník. V letním období je možnost koupání na koupališti v Jeseníku nebo v krytém bazénu v České Vsi u Jeseníku.

Zpět


TOPlist
  Penzion Javor Ostružná
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Javor
Ceník ubytování a stravování