Poloha a dosažitelnost

Penzion Družba se nachází v horské obci Hojsova Stráž (890m n.m) v západní části Šumavy, v klidném prostředí, na okraji obce. Od penzionu je překrásný výhled na okolní stráně Šumavské pahorkatiny a do údolí k Nýrské přehradě. Penzion je dobře dostupný autem, má vlastní parkoviště a je vzdálen 9km od horského střediska Železná Ruda (hraniční přechod s Německem - Bayerische Eisenstein 13km). Pokud k nám přijedete vlakem, penzion nabízí v letních měsících službu zdarma – vyzvedneme Vaše zavazadla i Vás na vlakovém nádraží Hamry – Hojsova Stráž. Pokud přijedete autobusem, zastávka je vzdálena 300m od penzionu – a jdete směrem dolů, z kopce.

  Vybavení a služby

Penzion má vlastní parkoviště. Kapacita 65 lůžek. Ubytování na libovolný počet nocí. Jídelna s barem a naší domácí kuchyní. Společenská místnost s televizí. Terasa s grilem. 12 pokojů s vlastním sociálním zařízením. 8 pokojů se společným sociálním zařízením. Stolní tenis. WIFI připojení v objektu. Prostory pro uložení kol, lyžárna. Dvoje sáňky k zapůjčení zdarma. Domácí mazlíčci povoleni. Zdarma zapůjčení společenských her. Nekuřácký objekt s balkony. Zdarma v letních měsících vyzvednutí zavazadel i hostů u vlakového nádraží. Čas příjezdu do penzionu a odjezdu z penzionu závisí na domluvě.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Značené turistické trasy. Cykloturistické trasy. V Hojsově Stráži, naleznete dva lyžařské vleky, jeden vzdálen 50 m od penzionu, říká se mu Vyhlídka a je dlouhý 300m, druhému vleku se říká U nádraží, je vzdálen 1 000 m od penzionu a je dlouhý 400m. Běžkařské trati vedou přímo z Hojsovy Stráže.

Zpět


TOPlist
  Penzion Družba Hojsova Stráž
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Družba
Ceník ubytování a stravování