Poloha a dosažitelnost

Krásná a pohodová dovolená u břehu Lipenského jezera v předhůří malebné Šumavy! Vítáme Vás v našem rodinném penzionu U Nešlehů. Náš rodinný penzion U Nešlehů se nachází 20 m od Lipenského jezera (kotviště lodí) a 300 m od pláže mezi Horní Planou a Černou v Pošumaví nejširšího místa přehrady, kde najdete krásná zákoutí ke koupání a opalování na příklad na malém či velkém „tajvanu“ (ostrůvku), které jsou přímo naproti našeho penzionu. Přední strana penzionu nabízí velkou plochou plnou zeleně pro relaxaci u našeho venkovního bazénu nebo pro sportovní vyžití na našem travnatém hřišti nebo u stolního tenisu. A co za špatného počasí? Žádná starost! Český Krumlov Vás zve na prohlídku Hradu a starodávných uliček a zákoutí Hluboká nad Vltavou a její pohádkový zámek nebo zoologická zahrada A mnoho dalších možností. Rádi Vám budeme u nás k dispozici a poradíme Vám tipy na výlety.

  Vybavení a služby

Možnost ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích – dřevěné podkrovní mansardy nebo útulně vybavené standardní pokoje všechny s vlastním WC, sprchou,možnost TV. Lednice na chodbě u pokojů. Stravování formou polopenze nebo pouze snídaně nebo v naší rodinné restauraci. Garáž na úschovu kol, lyží. Pro příjemné posezení je k dispozici pouze pro ubytované hosty venkovní terasa s výhledem na jezero. Pro ubytované hosty zabezpečené parkoviště přímo vedle penzionu. Pro kola, lyže atd. uzamykatelná garáž Ráj pro rybáře - jen 20 m k jezeru ! lodě, elektromotory, přípravna s mrazícím boxem, prostor pro čištění ryb, prodej rybářský povolenek

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

ČSAD 300m od penzionu- stanice Nová Hůrka, ČD 1000m od penzionu - stanice Černá v Pošumaví, Cyklostezka vedle penzionu, možnost uspořádání školení, svateb, setkání, bruslení na jezeře, běh na lyžích, sjezdové lyžování, Doprovodné služby , vyjížďky na koních, vodní turistika, houbaření, pěší turistika, sjezdové tratě, masáže, vířivá koupel, sauna, tenisová hala, kola, !!Všechna Vaše přání jsou předem splněna!

Zpět


TOPlist
  Pension U Nešlehů Horní Planá, Hůrka
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension U Nešlehů
Ceník ubytování a stravování