Poloha a dosažitelnost

Chata na Černém potoce má ideální polohu v centru lyžařského střediska Horní domky mezi „Přibližovacím“ vlekem a dolní stanicí lanovky na Lysou horu. V zimě tak stačí nasadit lyže, snowboard či běžky u chaty a využívat sjezdové a běžecké tratě v bezprostřední blízkosti. V létě dosáhnou vyznavači horské turistiky a horských kol po krátkém stoupání hřebene Krkonoš v blízkosti vrcholu Kotle a dále mohou pokračovat po hřebenové cestě. Před chatou protéká pstruhový potok. V létě je možné parkovat u chaty.

  Vybavení a služby

Celková kapacita je 15 lůžek, případně 7 přistýlek. V chatě jsou 4 samostatná apartmá s vlastní kuchyňkou a příslušenstvím a prostorná společenská místnost.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

  Rekreace a služby v okolí

Chata Na Černém potoce nabízí prostor pro mnohé sportovní aktivity. V letních měsících si můžete zahrát kuželky, využít hřiště nebo zkusit svou mušku v petangu. K dispozici je také venkovní ohniště (možnost zapůjčení grilu) s posezením, nebo můžete strávit příjemný večer v naší přítulné společenské místnosti s kuchyňským koutem a televizí. Další možnosti nabízí www.rokytnice.com

Zpět


TOPlist
  Na Černém potoce Rokytnice nad Jizerou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Na Černém potoce
Ceník ubytování a stravování