Poloha a dosažitelnost

Polosamota, 500m od hlavní silnice Praha-Harrachov. Pension je celoročně dostupný autem i autobusem. Parkoviště u pensionu.

  Vybavení a služby

Na patře pensionu je společné sociální zařízení (v dostatečném počtu pro ženy i muže) a společenský prostor s televizí. V přízemí je malý bar, restaurace a oddělená jídelna pro pension.V celem objektu je moznost WiFi pripojeni k internetu. Domácí kuchyně v podobě polopenze. Možnost uspořádání rod. nebo podnik. oslav a svateb do 35 osob u tabule. Nabízíme zajištění svatebního obřadu na louce před pensionem. Realizujeme školy v přírodě, letní tábory a lyžařské výcviky až pro 35 osob s plnou penzí.  Rekreace a služby v okolí

Lyžařský vlek 400m dostupný na lyžích od objektu, další vlek v Rejdicích 1000m -dvousedačka, unělé zasněžování, dále Paseky a Harrachov. Udržované běžecké stopy do celé oblasti Jizerek a směrem na Krkonoše. V létě možnost koupání pro děti v přírodní nádrži u pensionu, v přírodním koupališti v Harrachově, v řece Jizeře, na přehradě a bazénu v Jablonci n/Nisou. Pěšky dostupný bowling a minigolf, rozhledna Štěpánka, osada Jizerka, vodní nádrž Souš.

Zpět


TOPlist
  Luční chata - Kořenov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Luční chata - Kořenov
Ceník ubytování a stravování