Poloha a dosažitelnost

Chalupa je 100m od SKI areálu Kněžický vrch, pěšky 2km od centra Vrchlabí. Dostupnost autem k chalupě po celý rok včetně parkování. Výhled z oken na lanovku a výběhy koní. Běžecké tratě za chalupou, možnost celoročních jízd na koních. Pro pěší i cykloturistiku - značené trasy po hřebenech i údolích. Atraktivní místo pro zimní i letní dovolenou. Stravování možno také využít v sousedním pensionu nebo si vařit v kompletně vybavené kuchyni. Ideální pro rodinu s dětmi, tak i pro partu přátel. Nohejbalové hřiště je zdarma naproti.

  Vybavení a služby

Pohodlné ubytování v kompletně vybavené chatě – 9 lůžek v celkem 3 ložnicích. Sociální zařízení: 2x koupelna se sprchovým koutem, vířivou vanou a WC a další samostatné WC v přízemí. Kuchyně: plně vybavená kuchyně s el. varnou deskou a troubou, americká lednice s výrobníkem ledu, myčka, mikrovlnka, rychlovarná konvice, včetně kompletního kuchyňského nádobí a pomůcek,také kuchyňská kamna na dřevo s funkční troubou. Obývák s TV (satelit - německé a polské programy) a otevřeným krbem, posezení na terase s vyhlídkou na jezírko a výběhy koní, možnost opékání na ohni, udírna a posezení u táboráku. Lyžárna, Wi Fi připojení. Pobyt se zvířetem je možný. Dle velikosti zvířete za poplatek na úklid.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Výlety, atrakce, zábava: Kaplička Sv. Anny, nohejbalové hřiště, příhodné trasy pro cykloturistiku pokračující po hřebenech i údolích Krkonoš, zahradní gril a udírna, Historická rozhledna Žalý, Aquapark Špindlerův Mlýn, Sportovně rekreační centru Vejslachy ve Vrchlabí, (možnost koupání a jiného sportovního vyžití), Bobová dráha a adrenalin park ve Špindlerově Mlýně, ZOO Dvůr Králové, Krkonošské muzeum ve Vrchlabí. Blízká lyžařská střediska: Vrchlabí - Kněžický vrch - 150m, Herlíkovice - Bubákov, Strážné, Dolní Dvůr - Luisino údolí, Černá hora - Dolní Dvůr, Benecko, Janova Hora, Aldrov - Vítkovice, Vurmovka, Černá hora - Černý Důl, Kozinec - Jilemnice. V jízdárně si lze objednat vyjižďky na koních - celoročně.

Zpět


TOPlist
  Krkonošská chalupa Vrchlabí, Kněžice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Krkonošská chalupa
Ceník ubytování a stravování