Poloha a dosažitelnost

Objekt se nachází v klidné části obce Karlova Studánka místní část Hubertov v blízkosti lesa a louky. Asi 150m od autobusové zastávky.

  Vybavení a služby

Ubytovací kapacita max.4 lůžka. Kuchyňský kout s ledničkou, vařičem a mikrovlnou troubou. Samostatný vchod do apartmánu. Parkování u objektu, venkovní posezení pod pergolou s možností grilování, úschova kol a lyží. Možnost bezdrátového připojení k internetu.  Rekreace a služby v okolí

Objekt se nachází v klidné části v blízkosti lesa a louky. Přesto je asi 15O m od zastávky kyvadlové dopravy na Ovčárnu, kde se nachází lyžařský areál, na Praděd je to jen kousek. Přímo v Karl.Studánce je vlek s umělým zasněžováním a večerním provozem. V zimě můžete hned od domu nasadit běžky a vydat se po malebných upravovaných trasách. Pro vyznavače turistiky a cykloturistiky jsou zde panoramatické cesty s horským převýšením, s kterými vám rádi poradíme, protože jsme sportovně založená rodina. Karlova Studánka je známá svým jedinečným klimatem, proto se sem pacienti s nemocemi dýchacích cest rádi vracejí. Tady najdete pohodu i v podzimně zbarvených lesích bohatých na houby a borůvky. Kdo má rád přírodní koupání, určitě bude spokojený s pěkným okolím na přehradní nádrži Slezská Harta (25km). V samotných lázních můžete využít odpolední a večerní podávání vodoléčebných procedur, Solné jeskyně, wellness centra a od listopadu 2007 i nově otevřeného relaxačního bazénu s vířivkami a saunou. Krytý 25m dlouhý bazén je v Bruntále (20km), další akvacentrum v Rýmařově. Kdo máte rádi hory, které ještě nejsou přeplněné lidmi, přijeďte, těšíme se na vaši návštěvu.

Zpět


TOPlist
  Hamrlíkovi Karlova Studánka
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hamrlíkovi
Ceník ubytování a stravování