Poloha a dosažitelnost

Samostatně stojící chata se nachází v krásném prostředí CHKO Beskydy pod Lysou horou, v lyžařské a rekreační oblasti Visalaje a Zlatník, v blízkosti turistických značených cest a cyklotras. Dosažitelnost celoročně autem a autobusem. V LÉTĚ JE K DISPOZICI NOVÝ BAZÉN S OHŘEVEM TEPELNÝM ČERPADLEM, KTERÉ ZAJISTÍ TEPLOU VODU PO CELOU SEZONU BEZ OHLEDU NA SLUNEČNÍ SVIT !!! V PROVOZU MINIMÁLNĚ OD 16.5 DO 12.9.2010, ZA PŘÍZNIVÉHO POČASÍ SE SEZONA JEŠTĚ PRODLOUŽÍ.

  Vybavení a služby

Dvě koupelny (vana, sprchový kout) s WC, kuchyň s myčkou, horkovzdušnou troubou, sklokeramickou deskou, mikr.troubou, kávovarem, lednicí a mrazákem, plně vybavený kuchyňský kout v 1.patře, 3 ložnice, jídelna, krbová kamna, DVD,sat. TV, velká terasa, bazén s ohřevem vody tepelným čerpadlem 5x5x1,2m, zahradní posezení s grilem, NOVÁ společenská místnost v suterénu se stolním tenisem, šipkami a posezením, dětské hřiště,houpačky,trampolína,skluzavka,stolní fotbal, stolní hry, velká upravená zahrada, aj. Parkování u chaty. NOVINKA - INFRASAUNA ZDARMA!!!

  Rekreace a služby v okolí

Nejbližší sjezdovka s umělým zasněžováním je vzdálená 200m, dalších 7 v okolí 1,5km včetně osvětlené. Turistické, cyklistické a běžecké tratě v okolí,sběr hub a lesních plodů, koupání ve vlastním bazénu. Tenis, sauna a krytý bazén 1,5km. Výstup na Lysou horu, Bílý kříž, Trávný, Gruň, hrad Hukvaldy, Štramberk,lanovka na Pustevny, skanzen v Rožnově, nový celoročně otevřený AQUAPARK Olešná, aj.

Zpět


TOPlist
  Horská chata Sihly Krásná, Sihly
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Horská chata Sihly
Ceník ubytování a stravování