Poloha a dosažitelnost

Chalupa se nachází v hezkém a klidném prostředí s vlastní zahradou asi 10 minut pěšky od centra Desné. Dobré spojení autem, autobusem a vlakem. Parkování u domu. V zimě je bezproblémový příjezd autem až k domu.

  Vybavení a služby

V chalupě jsou 4 ložnice. V přízemí jedna 4lůžková a jedna 2lůžková, v prvním patře jedna 2lůžková a jedna 4lůžková. Na každém patře koupelna s WC. V 1.P. je společenská místnost s TV propojená s kuchyní (elektrický sporák, myčka nádobí, lednice s mrazákem, mikrovlnka, dostatečné množství kuchyňského nádobí a náčiní). Wifi připojení, rychlý internet. Pro děti hrací koutek a stolní fotbálek. Topení a teplá voda je na elektřinu, bezobslužné. V přízemí domu je lyžárna.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

V místě je sjezdovka Černá Říčka (dojezd autem cca 5 min.). 3 km autem je velký lyžařský areál Tanvaldský Špičák. 50m od domu jsou potraviny a restaurace, v centru velká samoobsluha, ovoce-zelenina, večerky, další restaurace, kino. V létě možnosti výletů po širokém okolí a to i bez auta (stanice busu a vlaku cca 10 min.pěšky), borůvky, houby. Bazén o průměru 3m.

Zpět


TOPlist
  Chalupa Violka Desná
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa Violka
Ceník ubytování a stravování