Poloha a dosažitelnost

Chata "VIKTORKA" je v obci Malá Morávka, která je jedním z nejznámějších a historicky nejstarších turistických a sportovních center Jeseníků. Velice snadná dostupnost ze všech směrů autem, popř. autobusem. Vlakem pouze v letním období. Ze zastávky autobusu cca. 10min. chůze. Při vlastní dopravě možno dojet až k objektu a využít naše parkoviště.

  Vybavení a služby

Ve vybavenosti máme 10 pokojů, od dvou lůžkových s přistýlkou, až po čtyřlůžkové. Sociální zařízení na poschodí v dostatečné kapacitě a velice slušné. Po dohodě možno používat plně vybavenou kuchyni, popř. zajistit stravu. Možno posezení na venkovní terase s krásnou vyhlídkou. Součástí i společenská místnost s televizí a kolečníkem. Ostatní požadavky po dohodě.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Možnost letní a zimní turistiky, pro polohu v centru pohoří. V létě spousta cyklotras a snadná dostupnost známých lázní i samotné vrcholé lokality Praděd. V zimě téměř jistota dobrých sněhových podmínek a uspokojení lyžařů běžkařů i sjezdařů. Navíc naše chata je v dosahu čtyč vleků, na který je od chaty dostupnost 2-5 min.chůze.

Zpět


TOPlist
  Chata Viktorka Malá Morávka
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Viktorka
Ceník ubytování a stravování