Poloha a dosažitelnost

Chata SLUNEČNICE se nachází v západním koutu Krkonoš v horském městečku Rokytnice nad Jizerou v místní části Dolní Rokytnice - Zimní strana na svahu hřebene Stráž. na tomto klidném místě se přímo od chaty se můžete kochat krásným výhledem na louky, lesy a kouzelné panorama Lysé hory a Kotle. Centrum Rokytnice je přitom jen 5 minut jízdy autem.

  Vybavení a služby

Nově zrekonstruovaná chata Slunečnice poskytuje ubytování až pro 24 osob v šesti 4-lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Ubytovaným je k dispozici prostorná společenská místnost a plně vybavená kuchyně v přízemí objektu, dále se v objektu nachází lyžárna,resp. úschovna jízdních kol.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Nejbližší vlek se nachází pouze 150m od chaty, jedná se o 300m dlouhý vlek typu poma, který milují všechny děti a začínající lyžaři. Ve vzdálenosti pouhých 7 minut jízdy autem se nachází skiareál Studenov a ve skiareálu Horní Domky (kde se lyžuje na svazích Lysé hory se dvěma sedačkovými lanovkami) jste za 10 minut. Na dosah je také běžkařský ráj okolo osady Jizerka, perfektně upravené tratě na klasiku i bruslení jsou zde nejkrásnější v dalekém okolí.

Zpět


TOPlist
  Chata Slunečnice Rokytnice nad Jizerou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Slunečnice
Ceník ubytování a stravování