Poloha a dosažitelnost

Chata Rozhledna Tanvaldský Špičák leží přímo na vrcholu Tanvaldského Špičáku v nadmořské výšce 809 m.n.m. nad Tanvaldem. Je dostupná autem, lanovkou z obce Jiřetín pod Bukovkou, vrcholová stanice sedačkové lanovky stojí přímo u rozhledny. Z Jiřetína vede na vrchol také zelená turistická značka.

  Vybavení a služby

Nabízíme ubytování ve 2 budovách s pokoji s celkovou kapacitou 62 lůžek. U pokojů je společné WC + koupelna. Přímo v budově je restaurace s možností polopenze a plné penze, společenská místnost s TV a Wifi připojením. Objekt je možno využívat celoročně např. pro kursy, školení, školy v přírodě, lyžařské výcviky.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Ideální prostředí pro houbaření, turistiku, cykloturistiku. O víkendech v době letních prázdnin jezdí lanová dráha na Tanvaldský Špičák. Vyveze Vás přímo k nám na Rozhlednu Tanvaldský Špičák, která nabízí krásný výhled na Jizerské hory, Krkonoše a i Ještěd. V létě možnost turistiky v okolí. Poblíž rozhledna Bramberk, rozhledna Černá Studnice, Protržená přehrada Bílá Desná, přehrada Souš, vodopády Jedlový Důl, rozhledna Štěpánka, přehrada Josefův Důl, Jizerka, hora Bukovec, rozhledna Královka Muzeum výroby hraček Detoa atd. V zimě možnost lyžování ve Ski areálu Tanvaldský Špičák.

Zpět


TOPlist
  Chata Rozhledna Tanvaldský Špičák a Ski chata
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Rozhledna Tanvaldský Špičák a Ski chata
Ceník ubytování a stravování