Poloha a dosažitelnost

Chata 350m od skiareálu s krásným výhledem na krkonošské hory a dolnodvorské údolí se nachází v lyžařském středisku Dolní Dvůr, 6km od města Vrchlabí. Malebná vesnička Dolní Dvůr, právem nazývaná srdcem Krkonoš, polohou mezi Pecí pod Sněžkou a Špindlerovým Mlýnem, nabízí i mnoho možností navštívit kterékoliv rekreační, turistické či lyžařské středisko Krkonoš. K výletům po Krkonoších, ale i po celé ČR, do Prahy atd., zajistíme minibus. Ubytování pro 10-12 osob ve 4 pokojích. Každý pokoj má vlastní vybavenou kuchyňku. Autobusová zastávka je 200m. Nabízíme dlouhodobý pronájem min. od 120 dní pro pracovníky firem, větší rodinu nebo spřátelené rodiny.

  Vybavení a služby

Pokoje: 1x2lůžkový, 2x3lůžkový, 1x4lůžkový, pokoje jsou s vlastní vybavenou kuchyňkou, společenská místnost, menší obývací, 1x koupelna - sprcha, 2 umyvadla, 1x sprchový kout + 1 umyvadlo, 2x samostatná toaleta. Internet. Venkovní posezení u ohniště.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Zima: Nově vybudovaný ski areál Dolní Dvůr cca 350m od chalupy je ideální i pro rodiny s dětmi - kiosek s vnitřním a venkovním posezením, lyžařská škola a půjčovna lyží pro děti i dospělé, 3 vleky, 1 dětský vlek, noční lyžování. Dolní Dvůr nabízí další lyžování - 2 vleky v Luisině údolí. Pro náročnější lyžaře v blízkém okolí další střediska: Jánské Lázně-Černá hora - nejdelší sjezd v ČR, sáňkařská dráha,Černý důl, Žalý, Herlíkovice, Knížecí, Strážné, Špindlerův Mlýn ... Skibus. Běžecké tratě • Bruslení - zimní stadion ve Vrchlabí • Koupání - krytý bazén v Dolním Dvoře, Jilemnici, Černém dole, Aquapark Špindlerův Mlýn. Léto: • Koupání - vybavený camp ve Vrchlabí a v Čisté 6km • Turistika. Žalý – půjčovna koloběžek, Jánské Lázně – kabinová lanovka na Černou horu – koloběžky, Špindl. Mlýn – bobová dráha, Aquapark, ZOO Dvůr Králové, Krkonošské muzeum ve Vrchlabí, zámek v Jilemnici... • Jízdy na koních, vyhlídkové lety v Lánově 2km.

Zpět


TOPlist
  Chata Na Zimní stráni Krkonoše Dolní Dvůr
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Na Zimní stráni Krkonoše
Ceník ubytování a stravování