Poloha a dosažitelnost

Horská chata Mariánská se nachází na vrchním okraji rekreační obci Mariánská u Jáchymova, okres Karlovy Vary. V nadmořské výšce cca 890m. 500m od lyžařských vleků. 770m od autobusové zastávky, 460m od restaurace.

  Vybavení a služby

Chata nabízí krásný výhled do přírody a do údolí měst. Objekt je částečně podsklepený, kde se nachází sklad paliva a prostor pro uložení lyží, kol apod. V 1 NP je plně vybavená kuchyň pro samostravování (elekt.kamna, trouba, varná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, jídelní stůl, toustovač, kávovar apod. včetně kuchyňského nádobí), společenská místnost s křesílky a další jídelní stůl, extra rychlá a výhřevná kamna na tuhá paliva s věšákem pro sušení oblečení. Toaleta se sprchovým koutem, chodba se zádveřím a věšáky. V 2 NP jsou 3x ložnice (4 lůžka, 2 lůžka, 2 lůžka) včetně připravených lůžkovin na váš pobyt.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

Celoroční rekreace. Zimní sporty, upravené běžecké trasy kolem chaty, houbaření, využití horských kol. Nedaleké lázně Jáchymov, Karlovy Vary. Nenáročná sjezdovka v obci, 2 vleky pro pokročilé 500m od objektu, včetně vyhlášené lyžařské školy pro nejmenší. V blizkosti další lyž.centra: nejmodernější nově otevřený ski areál Plešivec 11 km, Náprava, Boží Dar, Klínovec, Fichtelberg (SRN).

Zpět


TOPlist
  Horská chata Mariánská
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Horská chata Mariánská
Ceník ubytování a stravování