Poloha a dosažitelnost

Chata se nachází v malebném údolí, částečně na samotě na úpatí Černé hory v obci Rudník - Bolkov. Příjezdová cesta až k chatě - parkování pro 4 auta.

  Vybavení a služby

Chata k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro až 8 osob ve 3 ložnicích. 3 ložnice v patře - 1 čtyřlůžková + 2 dvoulůžkové s možností přistýlky. V přízemí velká společenská místnost s televizí (16 programů, vybavená kuchyně(plynový sporák, lednička, myčka, mikrovlnka, rychlovarná konvice a veškeré potřebné nádobí), jídelní kout, sklep na uložení lyžařského vybavení a kol je přístupný zevnitř objektu i zvenku. Koupelna v přízemí (vana + umyvadlo), samostatné WC. Vytápění ústředním topením s elektrickým kotlem a ve společenské místnosti jsou krbová kamna.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

V letním období koupání v bazénu u chaty, procházky v lese a malebném okolí, výlety na kolech do Jánských Lázní(4km) a lanovkou na Černou horu. Doporučuji výlet do 12km vzdáleného Hostinného s krásnou radnicí, do 13km vzdáleného Vrchlabí s Krkonošským muzeem, klášterem i zámkem a 30km vzdálené ZOO Dvůr Králové - cestou navštivte nádhernou přehradu Les Království. V zimě je nejbližší zimní středisko Černý důl (10km), zimní středisko Jánské Lázně(13km), Herlíkovice(15km) a Špindlerův Mlýn (30km). Lyžařský vlek 10km, obchod 4km, pošta 4km, nákupní centrum 12km, bankomat 12km, les 20m. Blízká lyžařská střediska: Černá hora - Jánské Lázně, Černá hora - Černý Důl, Pec pod Sněžkou, Skiport - Velká Úpa, Svoboda nad Úpou, Pěnkavčí vrch, Třešňovka - Horní Maršov, Ski Family - Dolní Dvůr, Mladé Buky, Dolní Dvůr - Luisino údolí, Horní Albeřice.

Zpět


TOPlist
  Chata - Bolkov Rudník, Bolkov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata - Bolkov
Ceník ubytování a stravování