Poloha a dosažitelnost

Nabízíme ubytování ve dvoupodlažním domku na okraji obce Vacov - Vlkonice. Může se stát vaší branou po cestách za poznáváním krás Šumavy.

  Vybavení a služby

Dvoupodlažní rodinný dům je postaven na okraji obce Vacov v lokalitě zvané Vlkonice, která je posazena do krásné šumavské krajiny cca 12km severozápadně od města Vimperk. Prostředí je ideální pro rekreaci v každém ročním období, a to pro kvalitní značené cyklotrasy i nedaleké lyžařské ski areály. Objekt je ideálním výchozím místem pro Vaše toulky šumavskou přírodou a jejími zajímavostmi. U domu je k dispozici oplocená zahrada s možností příjemného posezení v prosklené uzavíratelné verandě a gril. Zastavěná plocha objektu je 120m2. Mimo hlavní sezónu je možno v případě ubytování menšího počtu osob využít pouze část objektu. Ubytování je celkem pro 10 osob. Skládá se ze 2 ubytovacích jednotek s vlastními vchody: 1x pro 4 osoby v patře, 1x pro 6 osob v přízemí. Možnost využití 3 přistýlek za příplatek. Pes povolen - malé až střední plemeno na dotaz. Uvnitř objektu není povoleno kouřit!

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

V okolí jé možné provozovat jak letní (cykloturistika, koupání, turistika, letní sporty, rybaření, houbaření), tak i zimní sportovní aktivity (běžecké i sjezdové lyžování).

Zpět


TOPlist
  Chalupa Vacov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa Vacov
Ceník ubytování a stravování