Poloha a dosažitelnost

Najdete nás na pomezí Jizerek a Krkonoš ve stráních pod Příchovicemi na cestě do Pustin. Chalupa Sluneční je samota kousek od lesa v nadmořské výšce 680m. Nejkratší cesta k nám vede z Desné, Sladkou dírou, nad jejím koncem je Sluneční. Na vlakový a autobusový terminál v Tanvaldu to jsou 2 km. Autobusová zastávka lokální linky je kousek od domu. Harrachov - Čerťák 8km, Tanvald - nákupy 2km, Horní Polubný - Jizerská magistrála 2km, Příchovický ski areál 1500m, Černá studnici - skalní oblast 2km, Golf Harrachov 7km, Martinské údolí - koupání 5km.

  Vybavení a služby

Hosté mají k dispozici přízemí a podkroví. V přízemí je u vchodu komora na sportovní vybavení. Z velké otevřené síně je přístup do plně vybavené kuchyně (sporák, trouba, lednice, mrazák, pračka, mw trouba, spíž). Společenská místnost (sat. TV). Podkroví: 3 ložnice (1/2, 2/3), koupelna, samostatné wc, sauna. U domu: sezoní bazen, plocha na míčové hry, hřiště na botschu, venkovní sezení, zahradní gril, bylinky, v létě kůzlata, terasa, ohniště. Na přání vám připravíme program na míru.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Běžecká stopa na upravované tratě v Příchovicích začíná u chalupy. Na sjezdovky k Čápovi to je 1.5 km, do Rejdic o kilometr víc. Hlavní lákadla V Příchovicích: rozhledna Štěpánka, tenisový kurt, minigolf, lesopark pro děti, 3 hospody, 2 restaurace, muzeum Jary Cimermanna, Maják Járy Cimrmann.Další: půjčovna kol a lyží, naučná stezka po opevněních, kostel sv. Víta, čerstvé mléko a sýry z Příchovické farmy, vyjížďky na koních a v kočáře, Bílá a Šulíkova skála. V okruhu 15 Km: ZIMA: Jizerská magistrála, Ski areál v Harrachově Na Špičáku, Rokytnici, vysokém nad Jizerou. Jakuszice-velmi kvalitní běžkařsk stopy, sáňkování v Pustinách na příkré cestě, půjčovna lyží, vyjížďky na sněžném skůtru, bobová dráha Léto: Koupání v peřejích Jizery nebo Mumlavy, Golf Harrachov, koupaliště Tanvald, kino Tanvald Skalní oblast a Rozhledna Černá studnice, kozí farma a muzeum výroby bižuterie v Pěnčíně, vodopády na Černé Desné, půjčovna kol, lanové centrum, letní bobová dráha,zubačka Tanvald - Harrachov. Celoročně: Muzeum Paseky nad Jizerou, Muzeum výroby dřevěných hraček v Jiřetíně, muzeum Járy Cimermanna, bowling Kořenov, protržená přehrada na Bílé Desné.

Zpět


TOPlist
  Chalupa Sluneční Příchovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa Sluneční
Ceník ubytování a stravování