Poloha a dosažitelnost

Chalupa pod Stráží se nachází vysoko v kopci nad rokytnickým náměstím, nedaleko skalní vyhlídky Strážník. Stojí v klidné části obce na neoploceném travnatém pozemku. V letní sezoně zaparkujete přímo u objektu, v zimní sezoně doporučujeme sněhové řetězy a parkování 70m od chalupy. Autobusová zastávka je asi 1km od chalupy.

  Vybavení a služby

Našim hostům nabízíme celoroční pronájem útulné a dobře vybavené chalupy. Ubytujeme až 17 osob ve čtyřech pokojích (14 pevných lůžek + 3 přistýlky, 1 dětská postýlka). K dispozici je společná, dobře vybavená kuchyň, společenská místnost s jídelním a obývacím koutem, 2x koupelna a 4x WC. Jeden z pokojů má navíc vlastní koupelnu. Pro děti jsme vybudovali vnitřní hernu a venkovní hřiště s pískovištěm, skluzavkou, houpačkami, horolezeckou stěnou a prolézačkou. OD LETNÍ SEZONY 2017 BUDE K DISPOZICI VENKOVNÍ BAZÉN O PRŮMĚRU 4,5 M! Dospělí si určitě vychutnají posezení na letní terase s venkovním krbem a nádherným výhledem na Kotel, Lysou horu a Studenov.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Okolí chalupy láká k příjemným nenáročným procházkám. Rokytnice nad Jizerou je celoročně navštěvovaným a oblíbeným turistickým střediskem s množstvím atrakcí. V létě si užijete túry po okolí - Huťský vodopád, Dvoračky, Kotel, pramen Labe, Mumlavský vodopád; ale i adrenalin v lanovém centru nebo na terénních motokárách. V místě jsou tenisové kurty, fotbalové hřiště, dětské hřiště, kousek za chalupou se můžete napojit na cyklotrasu. K výletům doporučujeme atraktivní Harrachov, klidné Paseky nad Jizerou, polský dinopark ve Sklarske Porebě, rozhledny Štěpánku a Maják Járy Cimrmana, Bozkovské dolomitové jeskyně nebo výrobnu vánočních ozdobiček Rautis v Poniklé. V zimě se Rokytnice mění v ráj lyžařů. V plně vybavených areálech Bosíno, Studenov, Modrá hvězda, Horní domky nebo Lysá hora si užijete sjezdové lyžování, snowpark i snowtubing. Běžkaři ocení kilometry upravených běžeckých tratí. Děti se vyřádí na bobech hned za chalupou. Můžete navštívit sportovní halu nebo si dopřát masáž.

Zpět


TOPlist
  Chalupa pod Stráží Rokytnice nad Jizerou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa pod Stráží
Ceník ubytování a stravování