Poloha a dosažitelnost

Chalupa Magdaléna se nachází v Železné Rudě na Šumavě a je obklopena krásou místních hor. Možnost parkování na pozemku pro max. 2 vozy, případně u domu.

  Vybavení a služby

Kapacita chalupy je 8-18 osob. Dispozice chalupy jsou přízemí: 2x dvoulůžkový pokoj, 1x čtyřlůžkový pokoj, koupelna, WC, kuchyně s posezením; 1.patro: 1x dvoulůžkový pokoj, 1x třílůžkový pokoj, 1x pětilůžkový pokoj, koupelna, WC, kuchyně s posezením. Dále je u chalupy velká zahrada, možnost parkování na pozemku pro max. 2 vozy, případně u domu. V okolí je spousty atraktivních míst pro cyklisty, lyžaře, turisty. Chalupa je vytápěna plynovým topením. Chalupa má dvě jednotky, které je možné pronajmout 8 osobami a 10 osobami nebo je možné pronajmout celou chalupu 18 osobami. Sezóna v létě je možná pouze při obsazení 18 osobami, tzn. je možný pouze pronájem celé chalupy, víkendové pobyty jsou možné pouze při obsazení 18 osobami tzn. pronájem celé chalupy. Chalupa je vybavena jak v interiéru, tak v exteriéru. K dispozici je varná konvice, mikrovlnka, lednice s mrazákem, TV, nádobí, trampolína, pískoviště, venkovní nadzemní bazén, gril, zahradní posezení.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

Nedaleko je sjezdovka Špičák, 300m od chalupy SKI-BIKE AREÁL Samoty, sedačková lanovka Pancíř, v Německu Velký Javor (sjezdovka), Čertovo jezero, Jezero Laka, rozhledna Poledník, Šumava, ve městě bowling, restaurace, autobus, vlak, obchody, pošta, banky. Blízká lyžařská střediska: Železná Ruda - Belveder, Samoty Ski - Bike apartments, Železná Ruda - Špičák, Železná Ruda - Nad nádražím, Hojsova Stráž - Zátiší, Großen Arber / Velký Javor.

Zpět


TOPlist
  Chalupa Magdaléna Železná Ruda
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa Magdaléna
Ceník ubytování a stravování