Poloha a dosažitelnost

Chalupa se nacháží v obci Pěčín cca 3km od Rokytnice v Orlických horách. Chalupa je lehce přístupná po celý rok, možnost parkování u chalupy. Chalupa je na konci cesty, nejbližší soused cca 70m. Jinak je na chalupě naprostý klid, není odnikud rušena.

  Vybavení a služby

Horská chalupa po celkové rekonstrukci v roce 2005-6. Na chalupě jsou 2 dvoulůžkové a 1 čtyřlůžkový pokoj. Každý má vlastní soc.zařízení (WC, sprcha, vana). Možnost zapůjčení dětské postýlky. Společenská místnost je vybavena kompletně zařízenou kuchyňskou linkou (sporák, mikr.trouba, myčka, lednička, rychlovarná konvice, kávovar). Dále jsou v místnosti krbová kamna a sedací souprava s televizorem a RMG. U chalupy je i zimní zahrada a vnitřním krbem (možnost celoročního opékání). K dispozici je i sauna a v letních měsících i venkovní bazén (po dohodě s klienty-jedná se o venkovní bazén Tampa) a pískoviště pro děti. Možno dle předchozí domluvy zapůjčit i jízdní kola a v zimním období saně. Možnost sáňkování přímo u chalupy.Možnost připojení na internet přes WIFI.

  Rekreace a služby v okolí

Trasy pro běžecké lyžování přímo za chalupou. Sjezdovka cca 3km od chalupy v Rokytnici v Orl.horách. Pro náročné lyžaře Říčky cca 8km. Jinak v Rokytnici bowling, další bowlingové centrum v Rychnově nad Kněžnou (13km). Restaurace cca 300m od chalupy, obchod - 200m, autobus - 200m, vlak - 400m.

Zpět


TOPlist
  Chalupa Kateřina Pěčín
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa Kateřina
Ceník ubytování a stravování