Poloha a dosažitelnost

Objekt se nachází 200m od hlavní silnice ve směru Semily - Vysoké nad Jizerou, v obci Škodějov, část Tatýnkov. Dostupnost autem až k objektu popř. autobusem (zastávka Zimrov - vzdálenost 300m) Ze Semil se dáte směrem na Vysoké nad Jizerou, přes obec Příkrý. 2500m za touto obcí dojedete k pneuservisu. Pokračujete stále 500m po hlavní silnici k odbočce u lesa vpravo (tam je cedule Tatýnkov) GPS: N 50°38.54742', E 15°23.23783'

  Vybavení a služby

V přízemí chalupy se nachází společenská místnost "Šatlava" pro cca 25-30 lidí s krbem a barem s výčepním zařízením a stálou expozicí s malým hospodářským nářadím našich předků. Nově zrekonstruované ubytovací prostory jsou v podkroví chalupy. Zahrnují 3 čtyř až šestilůžkové pokoje s možnou přistýlkou a plně vybavenou kuchyň. linkou a elektrospotřebiči a koupelnu s WC a sprchovým koutem. Možnost pevného připojení k internetu i Wi-Fi. Přímo u objektu se nachází dětské hřiště (badminton, florball), bazén, stolní tenis a ohniště s posezením. Po domluvě možnost otevření baru a točeného piva. PARKOVÁNÍ ZDARMA PŘÍMO U OBJEKTU!!!

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

100m od chalupy je udržované hasičské koupaliště (30x20m). Přes obec vedou značené cyklostezky, které vás dovedou k různým cílům (Bozkovské dolomitové jeskyně, Roztocký mlýn, rozhledna U Borovice, Technické muzeum Loukov, Muzeum řemesel Poniklá, muzeum ve Vysokém nad Jizerou a Pasekách nad Jizerou, města Jilemnice, Semily...) Dostanete se od nás do Krkonoš, Jizerských hor i Českého ráje. V zimě vedou nad chalupou upravované běžecké stopy směrem do hor. 5km od objektu leží horské středisko "Skiareál Šachty" ve Vysokém nad Jizerou. Škodějov je obklopen lesy, ocení to hlavně houbaři.

Zpět


TOPlist
  Chalupa - Čibákova Šatlava Škodějov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa - Čibákova Šatlava
Ceník ubytování a stravování