Poloha a dosažitelnost

Rekreační domek s bazénem se nachází v dolní části obce, nedaleko lesů, má vlastní bazén s tepelnýn ohřevem, obchod 600 metrů, restaurace se nachází v horní části obce (cca 1200 metrů).

  Vybavení a služby

Domek se skládá ze 2 apartmánů s vlastními vchody. Pronajímáme celý objekt, který je možné jednoduše propojit a díky atypickému rozložení apatmánů nabízí pohodlí např. pro 2 - 3 rodiny. Vybavení:2 společenské místnosti,2 kompletně vybavené kuchyně s posezením(el. sporáky s troubou, rychlovarné konvice, mikrovlnné trouby, ledničky), BTV, DVD přehrávače, satelit, připojení na internet,XBOX 360 KINECT(herní konzole ovládaná tělem) rádia s CD přehrávačem, kachlová kamna, společenské hry, kulečník, stolní fotbal, šipky, ping pong. Ložnice se 2,4 a 6 lůžky, po dohodě k dispozici dětská postýlka. 2 samostatné koupelny. Pozemek okolo objektu je oplocen. Možnost parkování přímo naproti objektu – k dispozici dvougaráž, pro 4 vozy nekryté parkoviště. Za dvougaráží dále pokračuje velký pozemek, v jehož půli protéká místní potůček.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Zima: běžky, sáňkování, procházky - v místě. Lyžařské vleky: Skiareal Olešnice Orl. horách 2km, Sedloňov a Dobřany cca 3km, Deštné v Orl. horách - 9km,Šerlich,Zielenec Polsko Léto: cykloturistika, tůry, procházky po okolí, obecní koupaliště. Vybavení na zimu: pekáče, kluzáky, sáňky. Vybavení na léto:zapuštěný bazén 3x4m pískovou filtrací a tepelným ohřevem, zahradní nábytek, ohniště s posezením, gril, pálky na badbington, líný tenis,klouzačka, dětský zahradní nábytek, pískoviště s hračkami, zahradní domino, kroužky, koš na basket s míčem.

Zpět


TOPlist
  Rekreační domek ve Sněžném
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Rekreační domek ve Sněžném
Ceník ubytování a stravování