Poloha a dosažitelnost

Apartmány se nachází nedaleko centra malebné obce Čeladná (cca 1,5km). Poloha apartmánů s výhledem na nejvyšší horu Beskyd Lysou Horu, je naprosto ideálním místem pro Vaši dovolenou v Beskydech, které Vám nabízejí pestrou nabídku volnočasových aktivit od relaxace, aktivního sportování, kultury i gurmánských výletů. GPS apartmánu: 49°33'17.061"N, 18°19'15.279"E. Jednoduchá dostupnost ze směrů Frýdek - Místek / Žilina / Rožnov pod Radhoštěm. Parkování u domu, dostupnost ideální, 6 parkovacích míst

  Vybavení a služby

Apartmán nabízí ubytování pro 16 osob v celkem 3 apartmánech. • Apartmán STANDART: 2 komfortní pokoje pro celkem 4 osoby. Kuchyň s jídelnou a terasou společná pro apartmány Standart a Superior, k dispozici zahradní prostory s grilem a prostornou venkovní terasou a dětským hřištěm. • Apartmán SUPERIOR: 2 komfortní pokoje pro celkem 4 osoby s možností přistýlky pro další 2–3 osoby, Kuchyň s jídelnou a terasou společná pro oba apartmány, k dispozici zahradní prostory s grilem a prostornou venkovní terasou. Sociální zařízení: 1x koupelna, záchod pro každý apartmán. Parkovací místo u domu, Wi-Fi, televize. • Apartmán COMFORT: 2 komfortní pokoje pro celkem 6 osob, v každém pokoji manželská postel a jednoduchá postel navíc, samostatná kuchyň s jídelnou a obývacím prostorem, samostatná terasa, sociální zařízení se sprchovým koutem a vanou, oddělené WC, TV v apartmánu, Wi-Fi, pračka.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Přímo u domu je dispozici rozlehlá zahrada s dětským hřištěm i venkovní posezení s krbem pro dospělé. K zapůjčení zdarma je k dispozici celá řada her jako např. ruské kuželky, kroket, míče a podobně. K volnočasovým aktivitám je možno využít cyklostezky, které začínají přímo u domu, anebo turistické trasy, které rovněž začínají v bezprostřední blízkosti a nabízí se k výletům na okolní Beskydské vrcholy. Ty jsou rovněž startovacími body pro milovníky adrenalinových sportů, kteří je hojně využívají pro paragliding a lety na rogalech. Přímo u domu možnost zapůjčení koloběžek, bugin a další sportovní vyžití v areálu Opálená. Léto: v blízkém okolí možnost jízdy na koni, hry golfu, koupání v přírodních koupalištích nebo aquaparku, tenisové squashové či badmintonové kurty a místní gurmánské restaurace. Zima: lyžování přímo u domu - Skiareál Opálená, v blízkosti Ski resort Bílá, Malenovice, Pustevny, běžecké okruhy Golf a Ski Resort Ostravice.

Zpět


TOPlist
  Apartmány u Honzy Čeladná
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány u Honzy
Ceník ubytování a stravování