Poloha a dosažitelnost

Apartmány Severák leží nedaleko lyžařského střediska Severák. Možnost sáňkování u objektu chaty, parkování přímo u objektu na soukromém parkovišti - zajištěno ZDARMA. V blízkosti okolí možno sběr hub a borůvek, rovněž tak mnoho zajímavých turistických cílů.

  Vybavení a služby

Apartmány Severák jsou ideálním místem pro uspořádání rodinných nebo firemních setkání. K dispozici je společenská místnost s tabulí a dostatečným počtem stolů a míst k sezení. Jiné využití společenské místnosti nabízí stůl na stolní tenis. Pro neformální setkání lze pak využít okolní prostředí Severáku, které je jeho další neméně důležitou přidanou hodnotou. V chatě se nachází tři plně vybavené čtyřlůžkové apartmány, které nabízí komfort v podobě vlastní kompletně vybavené kuchyně, jídelního stolu, televize, sprchy s toaletou a dvou ložnic. Dále je možné využít tři třílůžkové apartmány, které disponují vlastní koupelnou a toaletu. WIFI připojení zdarma!

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Běžecké tratě - Jizerské magistrály, sjezdové tratě v lyžařském středisku Severák. Přehradní nádrž Josefův Důl - největší zásobárna pitné vody v oblasti, rozhledny Slovanka, Královka, Černá Studnice; protržená přehrada na Souši, Jedlovy vodopády. Výborná dostupnost Liberce - cca 10km, zde je možno navštívit ZOO, Botanickou zahradu, aquapark Babylon.


Poskytujeme ubytování také v nedaleké Chatě Slovanka

Zpět


TOPlist
  Apartmány Severák Hrabětice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Severák
Ceník ubytování a stravování