Poloha a dosažitelnost

Objekt se nachází na kraji obce Bedřichov, pod hrází malé Bedřichovské přehrádky nedaleko od stanice Horské služby. Ideální poloha pro běžecké lyžování - Jizerský magistrála přímo u domu. MHD Jablonec a ČSAD Liberec zastávka vzdálena 50m. Příjezd po asfaltové silnici celoročně sjízdný.

  Vybavení a služby

Dva čtyřlůžkové vybavené apartmány s kuchyňským koutem. WIFI zdarma. Prostor na úschovu kol, kočárků a lyží. Dětská postýlka, krmící židlička a hračky k vypůjčení zdarma. Parkování u objektu. Slevový kupon do půjčovny kol a lyží pro naše hosty. Upravená zahrada s houpačkou a pískovištěm, venkovní posezení, ohniště,možnost grilování na grilu Weber, pro děti TRAMPOLÍNA.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Velké množství náročných i méně náročných tras pro pěší i cykloturistiku, možno i s kočárkem.Běžecký areál, nástup do tratí Magistrály u domu.V obci 2 x bowling s restaurací,pizzerie,2 x potraviny,pošta,půjčovna + kvalitní servis lyží a kol,lyžařská škola,prodejna IG sport VAVRYS, infocentrum,sjezdovky s vleky,tenisové kurty,dětské hřiště. Dětský vlek se školičkou za domem.Sedačková lanovka Špičák,bobová dráha Janov,muzea,ZOO,Ještěd,Aquapark,Dinopark,Detoa-výroba dřevěných hraček-dílny,lezecká arena Makak-vše od 10km.

Zpět


TOPlist
  Penzion Pod hrází Bedřichov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Pod hrází
Ceník ubytování a stravování