Poloha a dosažitelnost

Objekt se nachází na jižním svahu pod lesem a díky své poloze nabízí jedinečný výhled na hřebeny Jeseníků. Nabízí širokou škálu od sportovních aktivit, až po relaxaci. Cesta autem zabere z Prahy tři hodiny, z Brna nebo Ostravy půl druhé hodiny a z Olomouce či Hradce Králové představuje jednu hodinu jízdy. Přímý vlak z Brna, Olomouce.

  Vybavení a služby

Apartmány jsou vybavené kuchyňskou linkou, nádobí, příbory (mikrovlná trouba, el.vařič, rychlovarná konvice, lednice), WC, sprcha, TV, wifi, ložní prádlo i ručníky. V budově je také velká restaurace, i krásná herna pro děti. Parkovací stání i lyžárna zdarma. V létě je možné posezení na loučce před apartmánem, vybavení - plastový stůl, židle, možnost zapůjčení grilu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

V bezprostřední blízkosti objektu stojí dva vleky o délce 450-500m, které provozují i noční lyžování. Celkově se areál Ramzová může pochlubit dalšími 17 lyžařskými vleky a 6km sjezdových tratí. V těsné blízkosti Ramzové je další oblíbené středisko lyžování v osadě Petříkov. Zde naleznete mimo jiné 7 stylových restaurací, lyžařskou školu a sjezdové svahy podle nutnosti upravované umělým zasněžováním. Pro vyznavače bílé stopy je Ramzová ideálním výchozím bodem pro hřebenovou túru, či méně náročný výlet po okolí. Naopak v létě mohou příznivci pěší turistiky či horských kol využít množství turistických tras i cyklostezek, jak pro lehké rodinné výlety, tak pro dlouhé a náročné trasy. I příznivci paraglidingu si zde přijdou na své, místní kopce jim nabízí množství neobvyklých letových terénů.

Zpět


TOPlist
  Apartmány Jelínek Ramzová
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Jelínek
Ceník ubytování a stravování