Poloha a dosažitelnost

Apartmány Bouček Lipno se nachází v klidné části rekreačního střediska Lipno nad Vltavou vzdálené od centra obce cca 300m. Zároveň jsou v blízkosti lipenské přehrady a in-line stezky cca 400m a lyžařského areálu cca 800m.

  Vybavení a služby

Kompletně vybavené apartmánové byty nabízí komfortní ubytování v apartmánovém domě u lesa. Možnost ubytování v bytech 1+kk až 3+kk. Součástí každého apartmánu je balkon vybavený zahradním nábytkem k příjemnému posezení venku, plně vybavená kuchyňská linka s lednicí, sporákem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a potřebným kuchyňským nádobím. Přínosem je určitě ZDARMA Wifi připojení k internetu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

• Stezka korunami stromů - unikátní atrakce, kterou nenajdete nikde jinde v České republice (vzdálenost od našich apartmánů cca 700m) • Písečná pláž a in-line stezka na břehu přehrady (vzdálenost od našich apartmánů cca 400m). V současné době in-line stezka již dosahuje délky 21km) • Lyžařský areál (vzdálenost cca 800m) • Bobová dráha (vzdálenost cca 800m) • Dále v blízkosti - Možnost zapůjčení rauftů a lodiček ve Vyšším Brodě a možnost sjetí části Vltavy, plavba lodí po jezeře, prohlídka kláštera ve Vyšším Brodě, hradu Rožmberk či návštěva Českého Krumlova. Městský bazén - (50m)

Zpět


TOPlist
  Apartmány Bouček Lipno Lipno nad Vltavou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Bouček Lipno
Ceník ubytování a stravování