Poloha a dosažitelnost

Ramzová leží na severozápadním okraji Hrubého Jeseníku a může se pochlubit nejvýše položenou rychlíkovou stanicí v republice, která se nachází ve výšce 760 m nad mořem, na železniční trati Šumperk - Hanušovice - Jeseník. K tomu se navíc přidávají trasy autobusových linek, ať již z Prahy, Brna či Hodonína, které tudy procházejí.

  Vybavení a služby

Objekt apartmánů Ramzová se nachází na jižním svahu pod lesem a díky své poloze nabízí jedinečný výhled na hřebeny Jeseníků. Nabízí širokou škálu od sportovních aktivit, až po relaxaci. 4 lůžkový apartmán 31 má ložnici ve zvýšeném patře se třemi lůžky a další lůžko v obývací části, vlastní terasu, koupelnu se sprchovým koutem a vybavený kuchyňský kout s jídelním stolem. Nechybí ani LCD TV, hry, pálky pro stolní tenis a bezdrátové internetové připojení. V objektu je též herna a sauna, v zimě je k dispozici též lyžárna uzamykatelná jen pro daný apartmán. V létě lze využít i půjčovnu kol, nedaleko je bobová dráha, dětská hřiště, krytý bazén, tenisový kurt a další sportoviště. Restaurace v objektu nabízí snídaně, polopenzi i plnou penzi. Apartmán Ramzová 31, zasazený do malebné krajiny je místem jako stvořeným k sportu, relaxaci a odpočinku.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

V Ramzové začíná sedačková lanovka, která vede na Šerák, začátek hřebene Hrubého Jeseníku, do výšky 1351m n.m. V zimním období se odtud můžete vydat přes tři kilometry dlouhým sjezdem zpět k dolní stanici, či využít vleků v horním úseku v okolí stanice Čerňavy, popřípadě rodinných terénů v dolní části střediska. V bezprostřední blízkosti objektu stojí dva vleky o délce 450-500m, které provozují i noční lyžování. Celkově se areál Ramzová může pochlubit dalšími 17 lyžařskými vleky a 6km sjezdových tratí. V těsné blízkosti Ramzové je další oblíbené středisko lyžování v osadě Petříkov. Zde naleznete mimo jiné 7 stylových restaurací, lyžařskou školu a sjezdové svahy podle nutnosti upravované umělým zasněžováním. Pro vyznavače bílé stopy je Ramzová ideálním výchozím bodem pro hřebenovou túru, či méně náročný výlet po okolí. Naopak v létě mohou příznivci pěší turistiky či horských kol využít množství turistických tras i cyklostezek, jak pro rodinné výlety, tak pro dlouhé a náročné trasy.

Zpět


TOPlist
  Apartmán Ramzová 31
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán Ramzová 31
Ceník ubytování a stravování