Poloha a dosažitelnost

Ski areál Větrný Vrch-přímo u sjezdovky,Ski areál Dolní Morava- Ski Sněžník 1,5 km, pohoří Kralický Sněžník, Jeseníky, Rychlebské hory... Autem, autobusem(autobus.zastávka 200m) 50°7'55.956"N, 16°47'58.369"E

  Vybavení a služby

Apartmán pro 4+1osoby tvoří obytný pokoj s výstupem na vlastní krytou terasu s posezením a výhledem na hory, orientace - JZ, WIFI-bezplatné,LCD televizí a jídelním prostorem;v pokoji rozkládací gauč -přistýlka- lůžko 125x195;v samostatné ložnici manželská postel s oddělenými matracemi a s patrovou postelí;ložní prádlo, ručníky,čisticí prostředky do kuchyně, kompletně vybavená kuchyň - myčka, mv. trouba, lednička, sporák a.j.; prostorná koupelna s vanou, WC, fén; parkování na vyhrazezeném místě přímo před objektem . Nástup na vlek cca 150m (skiareál Větrný Vrch),zde i škola lyžování pro děti a snowboardingu, několik restaurací do 200m. Lyžárna, možnost vlastní úschovy kol, wellness 100m.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Celoroční aktivity - pohyb, relax, čerstvý vzduch, wellness 100m. Zima: sjezdové lyžování, snowboarding, lyžařská škola pro děti,sužby Ski areálů (skiareál Dolní Morava,skiareál Větrný Vrch), běžecké lyžování, nordic walking aj. Léto: turistika, cykloturistika - horská kola, silnice, nordic walking, lanové centrum, bobová dráha, tenis aj. služby Ski areálů (skiareál Dolní Morava,skiareál Větrný Vrch), sportovního centra Dolní Morava, apod.

Zpět


TOPlist
  Apartmán Hugo Dolní Morava
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán Hugo Dolní Morava
Ceník ubytování a stravování