Poloha a dosažitelnost

Apartmán v novém domě v centru Božího Daru a zároveň v klidu Vám nabídne dostatek komfortu a prostoru, vše potřebné pro stravování a spaní, ať se chystáte na prodloužený víkend ve dvou nebo týdenní pobyt s rodinou. V okolí množství restaurací. Ski areál Novako 200 metrů, ski areál Neklid 500 metrů, ski areál Klínovec 3 kilometry, ski areál Oberwiesethal Německo 5 kilometrů. V bezprostřední blízkosti řada běžeckých stop a Ježíškova cesta pro děti i dospělé.

  Vybavení a služby

Samostatný vchod, parkování u objektu. Obývací pokoj s kuchyňským koutem (včetně varné desky, varné konvice, mikrovlnné trouby a ledničky) a s rozkládacím lůžkem, ložnice, koupelna se sprchou a dvěma umyvadly. Na vyžádání dětská postýlka, vanička a židlička.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Vynikající podmínky pro cyklisty - http://www.ceskehory.cz/cyklotrasy/bozi-dar-klinovec-jachymov.html NOVINKA PRO LETNÍ OBDOBÍ - KOLOBĚŽKOVÉ SJEZDY NA KLÍNOVCI - http://www.kolobezkovyportal.cz/cs/clanky/nevite-kam-na-vylet-zkuste-kolobezkove-sjezdy-na-klinovci-90. Na Božím Daru a v okolí využijete velké množství lyžařských možností - ski areál Neklid, Klínovec, Oberwiesenthal a dětský lyžařský vlek Novako s možností výuky lyžování, dále desítky kilometrů dobře udržovaných běžeckých tratí. Na Božím Daru naleznete i půjčovny lyžařského vybavení. V létě spoustu cyklictických stezek. V okolí Božího Daru můžete navštívit lázně - Jáchymov, Karlovy Vary, Mariánské či Františkovy lázně. Zajímavosti v okolí: Hrad a zámek Bečov nad Teplou, Horní Hrad u Ostrova, Zámek Kynžvart, Hrad Loket, Klášter premonstrátů Teplá. Je možné navštívit i aquacentrum v Jáchymově (8 km), v Marienbergu (Německo, 45 km). Vynikající vyžití i v letních měsících. https://www.facebook.com/trailpark.klinovec/videos/792466524196867/?fref=nf

Zpět


TOPlist
  Apartmán Boží Dar 237
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán Boží Dar 237
Ceník ubytování a stravování