Server České hory  Poloha a dosažitelnost

Ski Areál Heipark se nachází v Tošovicích - 38km od Ostravy, 35km od Opavy a 26km od Nového Jičína.

  Vybavení a služby

V areálu HEIPARK naleznete celostátní raritu v podobě uměle vytvořených sjezdovek s vlastními kotvovými vleky - H1, H2, H3 - snowpark (umělé skoky, překážky) a dvě dětské sjezdovky s vlastním lanovým vlekem. Novinkou je sjezdovka H4 s dětskou pomou, v budoucnu připravujeme další novinky pro zimní aktivity.

Areál HEIPARK je vybaven umělým zasněžováním a to kompletní plochy (1,6 km). Zdejší prostředí je určeno nejen pro zdatné lyžaře, ale také pro začátečníky a děti.

Areál HEIPARK pro děti jako stvořený. V zimním období provozujeme dětské sjezdovky s provazovými vleky zdarma, nově také shejzdovku H4 s dětskou pomou. Samozřejmostí je špičková HEIPARK lyžařská škola a půjčovna lyží.

Neustále probíhající úpravy terénu (skoků a překážek) dle návrhů zkušených českých snowboardistů, dodávají snowparku variabilitu využití i pro pravidelné návštěvníky. Závody uskutečněné v předešlých sezónách měly úspěch nejen u samotných soutěžících, ale i diváků, s přispěním exhibice zkušených amatérů.

Areál HEIPARK Tošovice nabízí svým návštěvníkům celoročně odpočinek, sportovní aktivity, zábavu i adrenalin.
Aktivní odpočinek v HEIPARKU:
bobová dráha (Alpine Coaster), víceúčelové hřiště, přírodní koupání s čištěnou vodou, dětské brouzdaliště, plážový volejbal, badminton, trampolíny, bungee trampolína, lukostřelba, rodeo býk, obří skluzavky, lanové centrum, 3 sjezdovky, 3 dětské sjezdovky, snowpark, snowtubing, Big Air Bag, běžecké stopy, golfové odpaliště - driving range a další. V areálu je i Golf Club HEIPARK.

Součástí areálu je také HOTEL HEIPARK

Zpět


TOPlist
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Online kamery Jeseníky
Předpověď počasí, online kamery
  Sněhové zpravodajství
Jeseníky
Stav sněhu v lyžařských střediscích