Server České hory  Poloha a dosažitelnost

Lyžařské středisko v Černém Dole je součástí SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC . V hlavní sezóně je přeprava lyžařů mezi areály SkiResort ČERNÁ HORA – PEC zajištěna skibusy.

Parkování - zdarma

  Vybavení a služby

Areál v Černém Dole je součástí největšího lyžařského resortu v Česku – SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC. Černodolský areál nabízí 6,5 km sjezdovek vhodných především pro rodiny s dětmi a lyžaře – začátečníky. V areálu 2 sedačkové lanovky a 6 vleků. V areálu se nachází největší dětský park SkiResortu s pojezdovým pásem, kotvičkovým vlekem, překážkami a denně postaveným dětským slalomem. Se skipasem SkiResortu můžete dětský park využít zdarma pro vlastní výuku dětí. Do dětského parku si můžete koupit i samostatný vstup. Vyzkoušejte i novinku Top Speed - radar pro měření sjezdové rychlosti. V areálu FordBar s občerstvením i poledním menu a dětským menu .

SKIRESORT ČERNÁ HORA - PEC tvoří 5 areálů – Černá hora (Janské Lázně), Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Velká Úpa a Svoboda nad Úpou. Největší lyžařský resort v Česku nabízí 37,6 km sjezdovek , 6 lanovek, 31 vleků a 3 pojezdové pásy. Užijte si rozmanité lyžařské terény, zábavné tratě obřího slalomu s časomírou, radary pro měření sjezdové rychlosti, či sjezdovku Funline s překážkami, klopenými zatáčkami a tunelem.

Využijte pro přesun mezi areály SkiResortu skibusové linky, nebo unikátní lyžařské propojení SkiTour. SkiTour – to je propojení dvou největších areálů – Černé hory a Pece pod Sněžkou pomocí roleb a na lyžích.

www.skiresort.cz

Zpět


TOPlist
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Online kamery Krkonoše
Předpověď počasí, online kamery
  Sněhové zpravodajství
Krkonoše
Stav sněhu v lyžařských střediscích